З незаконної оренди повернуто приміщення школи

gosp sud

 
Господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги Києво-Святошинської прокуратури та повернув шкільне приміщення з незаконної оренди. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Установлено, що у 2005 році Управління освіти, молоді та спорту Києво-Святошинської РДА надало в оренду підприємцю частину шкільних приміщень для розміщення обладнання зв’язку, в порушення вимог ст. 63 Закону України «Про освіту», відповідно до якої заклади освіти можуть надаватись в оренду лише з метою, пов’язаною з навчально-виховним процесом.

З 2011 року підприємцем не сплачувалась орендна плата, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі 115 тисяч гривень.

Зважаючи на грубе порушення законодавства, прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір оренди, звільнити приміщення школи та стягнути заборгованість до бюджету.

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.

Зазначимо, що протягом поточного року судом задоволено 32 позовні заяви з аналогічних питань на суму 1,3 млн гривень.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.