​Київські поліцейські видворили з України «злодія у законі» «Тенго Пітерського»

Правоохоронці не вперше супроводжують за кордон цього громадянина Грузії: цього разу зловмисник змінив прізвище і повернувся, аби керувати кримінальним світом.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, працівники карного розшуку столичної поліції отримали оперативну інформацію, що кримінальний авторитет, якого вони затримали у минулому році та видворили на його батьківщину, знову повернувся і перебуває у Дніпрі. Правоохоронці вирушили у відрядження і затримали його.

35-річний громадянин Грузії, відомий у кримінальному світі як «злодій у законі» на прізвисько «Тенго Пітерський», був коронований в 2014 році у Санкт-Петербурзі. Він неодноразово судимий за тяжкі та особливо тяжкі злочини, зокрема – за замах на вбивство.

«Встановлено, що «Тенго Пітерський» прибув у 2018 році в аеропорт «Бориспіль», після чого вирушив у місто Дніпро. Чоловік, якому офіційно заборонено перетинати кордон нашої держави, змінив прізвище і прилетів із новим паспортом. В Україні «Тенго Пітерський» зустрічався із колегами із кримінального світу, намагався перерозподілити сфери впливу. Згідно із оперативною інформацією, «злодія у законі» цікавили всі напрямки криміналу – пограбування та незаконні заволодіння автомобілями», - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Працівники київської поліції провели «Тенго Пітерського» у примусову подорож назад до Туреччини. Крім того, вирішується питання щодо заборони в’їзду чоловікові на територію України строком на три років.

Нагадаємо, лише у 2018 році столичні правоохоронці видворили за межі України чотирьох «злодіїв у законі»: «Гегу Озургетського», «Професора», «Рамаза Багдатського» та «Тенгу Пітерського».

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 29 січня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.