Затримано екс-керівника одного з підприємств «Укрзалізниці», який півроку переховувався від слідства
- Подробиці
- Опубліковано 11.05.2018 15:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2005

10 травня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України затримали у Вінниці колишнього керівника ПрАТ «Київ – Дніпровське МППЗТ» (100% належать державі, далі — ДП), який упродовж останніх шести місяців переховувався від органу досудового розслідування з метою уникнення кримінальної відповідальності за корупційний злочин.
Про це повідомляє прес-служба НАБУ.
Як встановило слідство, ця особа, зловживаючи службовим становищем, восени 2016 року в порушення законодавства уклала із заздалегідь визначеною страховою компанією два договори добровільного страхування, на виконання яких сплатила 8,8 млн грн. Але намірів його виконувати не мала. Про це, зокрема, може свідчити той факт, що держпідприємство за керівництва підозрюваного жодного разу не звернулось до страхувальника за отриманням страхових виплат через настання страхових випадків, яких, як з'ясували детективи НАБУ, було не менше 50 впродовж дії цих договорів.
28 листопада 2017 року екс-керівнику держпідприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»).
Оскільки місцезнаходження особи на той момент було не відомо, про підозру повідомлено у передбачений в таких випадках Кримінальним процесуальним кодексом спосіб (з урахуванням положень ст.ст. 278, 111, 135 КПК України), 1 грудня 2017 екс-керівника ДП оголошено в національний розшук.
Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із вересня 2016 року за матеріалами перевірки господарської діяльності підприємства Міністерством інфраструктури України.
Фото dniprograd.org
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.06.2026 12:23
Венесуела підтвердила ліквідацію лідера банди Tren de Aragua14.06.2026 10:01
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА14.06.2026 09:28
1440 кацапів подохло минулої доби на українській землі13.06.2026 21:31
«Такое чувство, что путин решил сдать Крым»Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 14 червня


Коментарі