​НАБУ скерувало до суду справу заволодіння землею у столиці

Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння земельними ділянками у м. Києві. 15 травня 2018 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направили обвинувальний акт до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.


Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Перед цим підозрювані — депутат Київської міської ради та його родич-спільник, а також їхні адвокати впродовж двох місяців ознайомлюватися з матеріалами кримінального провадження.

За даними слідства, у 2016 році депутат Київради та одночасно секретар комісії Київради з питань земельних відносин, маючи доступ до інформації про наявність у столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував схему заволодіння трьома такими ділянками. На думку детективів НАБУ, роль пособника у корупційній схемі виконував родич депутата.

Депутат Київської міської ради, секретар земельної комісії, підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), ч.3 та ч.4 ст.358 («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»), ч.2 ст.209 («Легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом»), ст.366-1 («Декларування недостовірної інформації») Кримінального кодексу України. Його родич — у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 27, ч.5 ст. 191, ч.2 ст. 209.

Детальна схема злочину — за посиланням: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/38992763920/in/datetaken/

Нагадуємо, розслідування за вказаними фактами детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року. 13 вересня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали депутата Київради — екс-секретаря Комісії з питань земельних відносин та його ймовірного спільника за підозрою у привласненні землі в столиці. Того ж дня останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.5 ст.191 та ч.5 ст.27, ч.2 ст. 209 Кримінального кодексу України.

Фото з відеоролика прес-служби НАБУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.