​Опубліковано цікаві факти діяльності хабарника з генпрокуратури

Хабарник з Генеральної прокуратури України, якого впіймали на гарячому 9 серпня, почав «вистежувати» свою «жертву» ще 19 липня 2018-го. Про це у Facebook сповістила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган, передає 24 канал.


Вона зазначила, що заява від громадянина про вимагання хабара працівником Генпрокуратури надійшла 31 липня. Чоловік сповістив, що службовець вимагає від нього 50 тисяч доларів за припинення кримінального переслідування.

Також хабарник за цю суму обіцяв не перешкоджати будівельним роботам у с. Крюківщина на Київщині.

За словами Сарган, заявник сповістив, що його почали переслідувати 19 липня. Саме в цей день працівники ГПУ провели огляд будівельного майданчику та в подальшому почали викликати на допит як свідків працівників підприємства.

З метою ускладнення документування протиправної діяльності, працівник прокуратури для отримання неправомірної вигоди в якості посередника залучив сторонню особу, – додала представниця ГПУ.

Нагадаємо, у четвер, 9 серпня, Генеральна інспекція Генпрокуратури України затримала старшого слідчого ГПУ за підозрою в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

Фото зі сторінки ФБ Лариси Сарган



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.