​Справу про позбавлення Саакашвілі громадянства контролює Банкова: експертизу підпису проведуть без міжнародних експертів

Відмовою у залученні міжнародних експертів Київський науково-дослідний інститут судових експертиз фактично визнав, що підпис Саакашвілі був підроблений, і підтвердив свою незацікавленість у проведенні об'єктивної експертизи.


Про це повідомив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба РНС.

Як зазначали захисники Саакашвілі на численних судових засіданнях, указ Президента України Петра Порошенка про позбавлення громадянства України Михайла Саакашвілі був прийнятий на підставі сфабрикованої заяви про вступ до українського громадянства з підробленим підписом лідера РНС.

11.05.2018 в судовому засіданні адвокати заявили клопотання про проведення почеркознавчої експертизи підпису на даній заяві. У зв'язку з тим, що Саакашвілі і його захист не довіряють національним експертним установам, а також з метою мінімізації тиску на цю справу керівництвом країни, адвокати клопотали про обов'язкове залучення міжнародних експертів.

22.06.2018 судом було задоволено клопотання адвоката Руслана Чорнолуцького про проведення почеркознавчої експертизи, яку за рішенням суду було доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз. Суд також рекомендував експертній установі у разі потреби проводити зазначену експертизу із залученням міжнародних експертів, в тому числі експертних установ Королівства Нідерланди.

«Згідно з ст. 23 Закону України «Про судову експертизу» керівники державних спеціалізованих установ, що проводять судові експертизи, в необхідних випадках мають право за згодою органу або особи, що призначили судову експертизу, включати до складу експертних комісій провідних фахівців інших держав. Такі спільні експертні комісії здійснюють судові експертизи за нормами процесуального законодавства України. Варто зазначити, що серед іноземних партнерів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз - інститут судових експертиз Нідерландів, Національна поліція Нідерландів, Рада безпеки Нідерландів», - пояснив Чорнолуцький.

Адвокат звернувся з адвокатським запитом до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з метою дізнатися, які міжнародні експертні установи будуть залучені для проведення експертизи підпису Михайла Саакашвілі. Проте експертна установа відмовила в залученні міжнародних експертів.

«Такою відмовою експертна установа фактично визнала, що підпис Саакашвілі М. Н. був підроблений, і в зв'язку з цим експертна установа не зацікавлена в проведенні об'єктивної експертизи, що в свою чергу вказує на те, що справа Михайла Саакашвілі перебуває під контролем Банкової, яка зробить все для того, щоб результат був вигідний Порошенку», - зазначив Чорнолуцький.

Фото info.rns.org.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

К сожалению, враг продолжает ракетные обстрелы украинских городов. Сегодня интенсивность обстрелов немного уменьшилась

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.