Одеські поліцейські затримали підозрюваних у вчиненні серії розбоїв
- Подробиці
- Опубліковано 14.10.2019 18:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1615

На рахунку зловмисників щонайменше два напади на АЗС у Роздільнянському та Біляївському районах і квітковий магазин в Одесі. На об’єкти вони приїздили на орендованому автомобілі. Доки один із зловмисників підходив до касира і, погрожуючи пістолетом, вимагав виручку, другий залишався за кермом, аби бути готовим тікати зі спільником та грошима, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Затримали зловмисників співробітники Усатівського відділення поліції спільно з бійцями батальйону поліції особливого призначення після розбою на АЗС на автошляху «Одеса-Київ».

За кілька годин оперативно-розшукових заходів після отримання повідомлення про злочин поліцейські знайшли одного з підозрюваних в Одесі, іншого – на виїзді з міста.



Затримані 20-ти та 22-ох років виявилися уродженцями Іванівського та Ренійського районів, в обласному центрі орендують житло.
Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання та в автомобілі правопорушників були виявлені маски, зброя, одяг та інші речові докази їхньої злочинної діяльності.

Обом чоловікам оголошено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Фігуранти перевіряються на причетність до інших злочинів на території регіону.
Досудове розслідування триває.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі