Прокуратура АР Крим повідомила депутату Херсонської обласної ради про підозру за фактом вимагання
- Подробиці
- Опубліковано 15.12.2019 19:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1891

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру за фактом вимагання (ч. 2 ст. 189 КК України) одному з депутатів Херсонської обласної ради VII скликання, якого напередодні затримали під час одержання коштів. На даний час вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу, повідомляє прес-служба ГПУ.

За даними слідства, зазначена особа ймовірно вимагала у мешканця Херсонської області понад 200 тис грн. Зазначені дії супроводжувалися погрозами знищення майна його близьких родичів, один з яких мешкає на тимчасово окупованій території півострова. Прокуратура АР Крим спільно зі слідчим відділом ГУНП В АР Крим та м. Севастополі провели ряд санкціонованих обшуків на території Херсонської області, зокрема в домоволодінні зазначеного депутата, у ході яких виявлено речі та документи, що можуть підтверджувати вчинення зазначеного кримінального правопорушення.
Фото gp.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан та ведучий Ігор Гаврищак у військовому зведенні за 14 січня обговорили наступні теми:


Коментарі