Міжнародний кримінальний суд відкрив свій офіс у Києві - це найбільше представництво МКС за межами Гааги
- Подробиці
- Опубліковано 14.09.2023 21:21
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2854
Метою його діяльності, серед іншого, буде допомога у притягненні до відповідальності росіян, винних у воєнних злочинах. Про це під час спільної пресконференції повідомили представники Генеральної прокуратури України та Міжнародного кримінального суду, передає Польське радіо.
«Сьогодні зроблено іще один крок для подальшого зміцнення нашого партнерства з МКС: в Україні відкрився так званий польовий офіс МКС. Це найбільше представництво МКС за межами Гааги», – сказав генпрокурор Андрій Костін.
Головним напрямком роботи офісу міжнародного представництва у Києві буде розслідування справ, що перебувають на розгляді Суду від початку збройної агресії рф проти України у 2014 році.
Очікується, що робота новоствореного польового Офісу МКС підвищить ефективність та оперативність реагування на воєнні злочини росії.
Фото pxhere.com
Також з цієї категорії...

В Одессе задержали двух офицеров...
15 дек. 2015 г.

«Купівля» автомобіля за генеральною довіреністю:...
2 февр. 2016 г.

Жінкам, які займалися сутенерством, повідомлено...
12 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
4 июл. 2025 г.

1120 москалів подохло минулої доби...
4 июл. 2025 г.

Знешкоджено 478 ворожих цілей
4 июл. 2025 г.
Останні новини
04.07.2025 16:53
Знешкоджено 478 ворожих цілей04.07.2025 16:39
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершивсяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 липня обговорили наступні теми:
Коментарі