Влада розплачується з суддями «за викликом» квартирами і посадами
- Подробиці
- Опубліковано 20.02.2013 19:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 13204
Призначення Кірєєва на керівну посаду в Печерському суді є розплатою режиму за виконане замовлення щодо лідера опозиції Юлії Тимошенко. Про це говориться у заяві прес-служби партії «Батьківщина».
«Безсоромно і публічно влада розпочала розплачуватися з суддями, яким було доведено завдання посадити лідерів опозиції», - наголошується у заяві.
«Буквально вчора із засобів масової інформації стало відомо про винагороду у вигляді квартири за мільйон гривень судді Вищого спеціального суду з розгляду цивільних та кримінальних справ Тетяні Широян за судове свавілля щодо Юрія Луценка. Сьогодні зроблений ще один крок, який має заохотити продажних осіб у мантії прислужувати владі і бути суддями «за викликом», - зазначають в опозиції.
В партії «Батьківщина» наголошують, що суддя Кірєєв став уособленням репресивної машини Януковича. «Саме ця особа, пітніючи від страху і боячись власної відповідальності за скоєне, за надуманими безпідставними обвинуваченнями посадила у в’язницю лідера опозиції Юлію Тимошенко. Саме це потворне втілення так званого судочинства режиму Януковича своїм блюдолизством і нікчемністю в короткі терміни заслужило карколомного кар’єрного зростання з рядового клерка сільського рівня до керівної посади «головного» суду країни», - наголошується в заяві.
В опозиції переконані, що призначення Кірєєва є цинічним викликом, ознакою системної кризи та повної руйнації судової гілки влади.
«Режим Януковича зрозумів, що телефонне право і прямі вказівки вже не працюють, тому перейшов до відкритого і демонстративного підкупу так званих суддів. На фоні продовження репресій проти представників опозиції, а також намагання зліпити нові звинувачення проти Тимошенко, влада через призначення Кірєєва намагається дати суддям сигнал – підлість, зрада обов’язку і присяги щедро оплачуватиметься», - говориться у заяві.
«Кірєєв і інші виконавці злочинних наказів з Банкової мають знати - справедливий і чесний суд обов’язково відбудеться, але вони там будуть присутні не в суддівських мантіях, а на лаві підсудних разом зі своїми господарями», - говориться у заяві.
Також з цієї категорії...

В Великобритании изменят закон о...
17 февр. 2009 г.

Бывшего президента Либерии приговорили к...
31 мая 2012 г.

Кличко: Після позбавлення Власенка мандата...
6 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...

Доларова дипломатія: фінанси в центрі...
14 мая 2025 г.

росія на переговорах у Стамбулі...
16 мая 2025 г.

Група E5 у Римі визнала,...
16 мая 2025 г.
Останні новини
16.05.2025 21:38
У Стамбулі завершилися переговори щодо ядерної програми Ірану16.05.2025 12:37
Трампізм-путінізм, на який хворіє багато українців16.05.2025 08:47
На борту українського винищувача F-16 сталася нештатна ситуаціяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 травня обговорили наступні теми:
Коментарі