Син Богатирьової причетний до скандальних вакцин

bogatireva

 
Народний депутат фракції «Батьківщина» Андрій Сенченко продовжує власне незалежне розслідування щодо обставин закупівлі Міністерством охорони здоров’я скандальних вакцин у фірми сина Раїси Богатирьової «Фармстандарт-Біолік», повідомляє byut.com.ua.
 

Заява
народного депутата України Сенченка А.В.
про хід незалежного розслідування зловживань у МОЗ

На теперішній час повністю виявилися основні напрями протидії проведеному розслідуванню з боку міністра охорони здоров'я Богатирьової та її сімейного клану.

На урядових засіданнях, у засобах масової інформації та в т.ч. телеефірах, здійснюються масовані спроби медико-політичних маніпуляцій. Дискусія плавно відводиться від питання корупції і, як наслідок, від питання блокування механізму контролю якості вакцин, що постачаються сином міністра, та від питання відповідальності у випадку тяжких наслідків.

Суспільству підкидається тема для нескінченної дискусії - «Чи потрібні щеплення взагалі?» Далі - більше! Додаються «страшилки» про те, що нас, таких, нещеплених, в Європу не візьмуть.

Точно не візьмуть. Тільки нещеплених - від беззаконня та корупції.

Паралельно, з'являються оплачені кланом Богатирьової матеріали про те, що світові фармацевтичні монстри замовили депутатське розслідування з метою просування своїх дорогих вакцин на шкоду чесному українському виробникові «Фармстандарт-Біолік».

Але тут прослідковується явна неузгодженість. Одне з питань, на які в процесі розслідування необхідно дати чітку відповідь, полягає не в тому, чия вакцина закуповується Міністерством охорони здоров'я, а в тому, в чиїх інтересах, всупереч позиції ВООЗ та Академії медичних наук, проводиться тотальна вакцинація від вірусного гепатиту в немовлят в перші години життя.

Крім перерахованих маніпуляцій, міністр Богатирьова особисто дезінформує громадян через засоби масової інформації.

Так, на брифінгу 4 лютого ц.р. міністр Богатирьова заявила, що її син Олександр не є співвласником «Фармстандарт-Біолік».

У цей же час, я володію випискою з реєстру акціонерів ЗАТ «Біолік», яка підтверджує, що Олександр Богатирьов 5 листопада 2010 легалізувався в якості власника 19, 6827% акцій зазначеної компанії, а 17 листопада 2011 року вже мав 19,7355% акцій компанії «Фармстандарт-Біолік».

Лише 6 лютого цього року Олександр Богатирьов «продав» належний йому пакет акцій своєму партнерові пану Забудкіну, і тільки 15 лютого ц.р. компанія офіційно повідомила, що Олександр Богатирьов звільнився з посади члена наглядової ради ПАТ «Фармстандарт-Біолік».

Таким чином, міністр Богатирьова 4 лютого публічно брехала громадянам країни на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

У ході перевірки, проведеної Генеральною прокуратурою за моїм депутатським зверненням, виявлено факти порушення законодавства про державні закупівлі.

Однак сімейний клан Богатирьової вживає масовані зусилля, спрямовані на перекваліфікацію системної корупції в МОЗ в окремі помилки виконавців.

У зв'язку з викладеним, вважаю своїм обов'язком звернути увагу на розкриту Антимонопольним комітетом систему закупівель різних вакцин міністром Раїсою Богатирьовою у свого сина Олександра Богатирьова, що здійснена за рахунок платників податків.

Злочинна схема полягає в тому, що у всіх тендерах на суму 17.946.604,92 грн., перерахованих у доданому документі, брали участь ПАТ «Фармстандарт-Біолік» та ТОВ «Бізкарта», або ТОВ «Валанж-фарм». При цьому, всі учасники пропонували МОЗ тільки вакцини виробництва «Фармстандарт-Біолік».

Аналіз проведених «тендерів», зроблений Антимонопольним комітетом України, дозволяє стверджувати, що у всіх випадках документи, що підтверджують відповідність пропозицій конкурсних торгів технічним, якісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, в особливості їх реактогенності та термінам придатності на момент поставки, були відсутні. Такі порушення виявлені як при закупівлях вакцин для профілактики вірусного гепатиту В, так і при закупівлях вакцин від дифтерії та правця.

Такі висновки, в поєднанні з раніше опублікованими матеріалами, що підтверджують факти кричущих порушень при виробництві вакцин на підприємстві ПАТ «Фармстандарт-Біолік», та підозрами, пов'язаними з причинами загибелі немовлят, є достатніми підставами для того, щоб змінити статус перевірки, проведеної Генеральною прокуратурою по депутатському зверненню, на статус кримінального розслідування.Комментарии

  +4 #1 Алекс 21 февр. 2013 г., 13:10:01
Похожа на бабу ягу и кощея бессмертного одновременно.
  +4 #2 fabuty 21 февр. 2013 г., 13:13:19
уколоть эту суку ее же вакциной
  +4 #3 Донбасс 22 февр. 2013 г., 8:31:02
Всю семейку крыс-воров отдать на клинические испытания - спасти ни в чем неповинных лабораторных крыс!
  +1 #4 Виктор 16 авг. 2013 г., 19:22:12
Этой клизме всё мала и мало, что даже дитя подключила к грабежу. А корчит, ох как корчит из себя честной и благородной. Воровка, одним словом.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Учора жоден боєць ЗСУ не загинув і не дістав поранень. Ситуація в районі проведення операції ОС залишається контрольованою

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.