Бютівцю під харківським судом розбили голову металевою трубою
- Подробности
- Опубликовано 20.04.2012 13:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 2041
Він розповів, що під час встановлення наметів біля суду, який розглядає справу Юлії Тимошенко, підійшли судові виконавці з вимогою прибрати намети.
«Люди показали їм заявки, по яки[ немає рішень судів про заборону. Я також підійшов і сказав, що ніхто не має права порушувати Конституцію та право громадян на вільні зібрання», - зазначив Борис Пудов.
«Після цього одразу підбігли кримінальної зовнішності хлопці. Одну палатку вони просто розкидали по всій проїжджій частині. Одного з нападників ми затримали і передали міліції, яка завела хлопця за вугол і відпустила», - сказав народний депутат.
За його словами, після цього на інші палатки накинулася інша група осіб характерної зовнішності.
«З них особливо виділявся один, як ми зрозуміли, з донецьких. Міліція байдуже спостерігала як він б’є людей і ламає палатки. Я втрутився, за що отримав по голові металевою трубою», - сказав Борис Пудов.
«На заклики до міліції припинити побиття людей і народних депутатів – ніхто з них не відреагував і не підійшов», - повідомив він.
Після цього на місце події викликали «швидку», яка надала першу медичну допомогу.
«Ось вам право на мирні зібрання, ось вам недоторканність народного депутата при мовчазній згоді міліції», - заявив він.
«Наші суди сьогодні служать Януковичу, а завтра Янукович від них захисту не отримає. Вони повинні служити закону», - резюмував Борис Пудов.
Также из этой категории...

Водія, що влаштував перегони на...
09 апр. 2012 г.

Трое бразильских каннибалов съели двух...
15 апр. 2012 г.

На фотосессии повредили виолончель легендарного...
08 мая 2012 г.
Набирающие популярность...

В мире животных...
27 марта 2020 г.

Крымские ватники: «Мы начинаем понимать,...
05 марта 2021 г.

Білий дім і Microsoft заявили...
08 марта 2021 г.
Последние новости
09.03.2021 12:55
Тяжело придется Зеленскому на этой неделе07.03.2021 19:46
В Беларуси боевики ДНР создают пророссийскую партиюВчера в Беларуси в Минске состоялся учредительный съезд пророссийской партии «Союз», выступающей за реинтеграцию с россией
Комментарии