У Сумах міліція напала на громадян
- Подробиці
- Опубліковано 26.04.2012 12:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3700
Як стало щойно відомо, в Сумах працівники міліції вчинили напад на будинок сім'ї Розмаїтих, яких нещодавно побили та пограбували міліціонери.
До будинку сім'ї правоохоронці приїхали на цивільній машині (номер 043 48 СВ) та в цивільному одязі. Телефонували постраждалим, погрожували.
Потім міліціонери перескочили огорожу, не маючи ніяких на це дозволів (!), показали посвідчення працівників МВС так, щоб не можна було ідентифікувати їхні імена.
Ми переконані, що ця подія — помста міліції за те, що сім'я Розмаїтих була учасником акції проти свавілля МВС, яка отримала великий резонанс в суспільстві, повідомляє chorkom.info.
Також з цієї категорії...

Біля Українського дому зник мобільний...
5 июл. 2012 г.

На території національного парку на...
22 февр. 2013 г.

Інспектори ДАІ затримали харків'янина, який...
8 мая 2014 г.
Набираючі популярність...

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 окт. 2025 г.

1010 кацапів подохло минулої доби...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі