До суду скеровано кримінальну справу стосовно учасників банди, які нападали на пункти обміну валют

prok riev new

 
Прокуратурою столиці затверджено обвинувальний висновок та скеровано до суду кримінальну справу, яка розслідувалась столичною міліцією, стосовно п’яти членів озброєної організованої банди, які упродовж минулого та поточного років вчинили 7 розбійних нападів на пункти обміну валют фінансових установ міст Одеси та Києва (ч. 3, 4 ст. 186 КК України – грабіж, ч. 2, 4 ст. 187 КК України – розбій, ст. 257 КК України – бандитизм).


Учасники банди, долаючи опір касирів та охоронців, застосовуючи до них насильство та погрожуючи зброєю, відкрито викрали грошові кошти та майно банків і фінансових товариств на суму понад 200 тис. грн.

Наразі кримінальна справа перебуває у Дарницькому районному суді м. Києва. Усіх обвинувачених заарештовано та їм загрожує максимальне покарання до 15 років позбавлення волі, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.