Екопрокуратура попередила незаконний намив піску на Черкащині
- Подробиці
- Опубліковано 28.06.2013 07:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2697
Працівниками Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури в ході перевірки в адміністративних межах с. Червона Слобода Черкаського району під час безпосереднього виїзду на місце виявлено плавзасіб, труби якого виходять на узбережжя р. Дніпро та добутий пісок. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.
У зв’язку з цим прокуратурою невідкладно залучено до перевірки інспекторів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області, співробітників Черкаського РВ УМВС та лінійного відділу річкового порту м. Черкаси УМВС України в Черкаській області, за участю яких проведено огляд земельної ділянки.
Також Державній екологічній інспекції у Черкаській області доручено встановити розмір збитків, завданих навколишньому природному середовищу, до проведення перевірки залучено інспекторів.
Вказані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239-2 КК України. Процесуальне керівництво здійснюється Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою.
Також з цієї категорії...

У Врадіївці силовиків доозброюють на...
2 июл. 2013 г.

Арештовано лідера Запорізького Майдану Ігоря...
28 янв. 2014 г.

Сепаратисты готовились сбить русский самолет...
7 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

У США обговорюють військові варіанти...
23 авг. 2025 г.

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.
СБУ затримала залізничника-агента фсб, який...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі