У Миколаєві зґвалтована дівчина на очній ставці впізнала ґвалтівника Дрижака

upiznannya

 
У вівторок, 2 липня, постраждала від зґвалтування Ірина Крашкова впізнала капітана міліції Євгенія Дрижака, як одного із ґвалтівників. Процедуру впізнання провели близько 19:00 у лікарні швидкої допомоги Миколаєва, куди був доставлений затриманий, повідомляють Новости N.


Через тяжкий стан Крашкової впізнання провели просто в її палаті. Крашковій представили чотирьох чоловіків приблизно однакового віку і статури, одним з яких був Євген Дрижак.

Ірина одразу, не вагаючись, вказала на Дрижака, як на людину, яка била і ґвалтувала її вночі 26 червня у лісосмузі поблизу села Сирове. Сам Дрижак сприйняв факт впізнання його потерпілою мовчки, без будь-яких емоцій, зазначає видання.

Вигляд затриманого так подіяв на жертву, що після впізнання Ірині стало зле - вона досі не може оговтатися.

Біля дверей палати, у якій перебуває Ірина Крашкова, невідлучно чергують два бійці спецпідрозділу СБУ. Сторонніх у палату не пускають.

Як повідомляє «Сегодня», Вадим Поліщук, родич одного з міліціонерів, яких звинувачують у зґвалтуванні дівчини на Миколаївщині, стверджує, що ніхто не буде відгороджувати винного. Якщо провину доведуть. "Якщо буде доведена його провина, то нехай несе покарання за скоєний", - заявив Вадим Поліщук.

Нагадаємо, 2 липня Євгенія Дрижака перевели зі статусу свідка у статус підозрюваного у кримінальному провадженні за зґвалтування, розбій та жорстоке побиття 29-річної мешканки селища Ірини Крашкової.

26 червня на Миколаївщині зґвалтували і жорстоко побили молоду жінку. Троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну мешканку смт Врадіївка Ірину Крашкову, яка поверталася з дискотеки, і вивезли її у лісосмугу біля села Сирове.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко.

Поліщук та Рябиненко були взяті під варту, у третього фігуранта справи начебто знайшлося алібі. Проте місцеві ЗМІ повідомили, що Дрижак може переховуватися в Росії.

Внаслідок цих подій місцеві жителі вийшли на протести, вимагаючи затримати Дрижака. Під час протестів розгнівані люди розгромили міліцію.

Конфлікти і закони, за матеріалами українських ЗМІ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.