На острові Водників незаконно розміщено елітний комплекс відпочинку
- Подробиці
- Опубліковано 11.02.2014 10:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3300
Київська прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочала досудове розслідування за фактом самовільного зайняття земельної ділянки рекреаційного призначення площею 0,62 га у Голосіївському районі столиці.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київської прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері.
За інформацією прес-служби, приватне товариство протягом тривалого часу використовувало земельну ділянку на острові Водників для розміщення елітного заміського комплексу відпочинку закритого типу.
Утім, як з’ясувалося під час проведення прокурорської перевірки із залученням спеціалістів Державної інспекції сільського господарства, товариство користувалось землею без жодних дозвільних документів.
Як наслідок, таке самовільне зайняття земельної ділянки рекреаційного призначення завдало державному бюджету майже 330 тис. грн збитків.
Наразі відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), прокуратурою внесено до ЄРДР.
Триває досудове слідство.
Також з цієї категорії...

Дочку Юлії Тимошенко дві години...
24 февр. 2012 г.

НМПУ рекомендує Азарову взяти уроки...
19 мар. 2012 г.

В Индийском храме молния убила...
30 апр. 2012 г.
Набираючі популярність...

«Таліпов, який третю добу «не...
9 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
9 окт. 2025 г.

1020 москалів подохло минулої доби...
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі