У Київській області за вихідні зареєстровано шість ДТП
- Подробиці
- Опубліковано 22.02.2016 08:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1376
На Київщині за вихідні, 20 - 21 лютого, правоохоронці зареєстрували шість дорожньо-транспортних пригод, в яких двоє людей загинуло та дев’ять осіб отримали травми. Серед травмованих двоє пішоходів. Зокрема, троє водіїв, аби уникнути відповідальності, з місця пригоди зникли. Двох керманичів-втікачів вдалося розшукати та затримати.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД, ГУНП у Київській області.
Основні причини ДТП - це порушення правил маневрування, недотримання безпечної дистанції руху, перевищення швидкості, а також наїзди на пішоходів. Автопригоди з цією категорією учасників дорожнього руху реєструються переважно у період сутінок, або у темну пору доби.
Крім того, почастішали випадки, коли водії, сподіваючись залишитися непомітними – зникають з місць скоєння автопригод. Лише за добу, 21 лютого, працівники поліції зареєстрували три автопригоди із зниклими водіями. У двох випадках водіїв-втікачів вдалося розшукати. Поліцейські Київщини з початку року вже зареєстрували 22 ДТП із зниклими водіями.
Водії, пам’ятайте! Зникаючи з місця автопригоди, ви зменшуєте шанс людини на порятунок, особливо якщо пригода сталася в безлюдному місці. За умови вчасно наданої медичної допомоги життя потерпілого можна врятувати. Крім того, втеча з місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди тільки обтяжує провину.
Також з цієї категорії...

Ядовитые пауки напали на жителей...
4 июн. 2012 г.

До автомобіля спостерігача ОПОРИ вдерлися...
27 нояб. 2013 г.

Харківський «УДАР» звернувся до МВС...
27 янв. 2014 г.
Набираючі популярність...

Деньги, предназначенные на лоббирование интересов...
26 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.

1070 москалів подохло минулої доби...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путінВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі