ДТП на Київщині: жінка-водій загинула, двоє дітей у лікарні
- Подробности
- Опубликовано 10.03.2016 16:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 1325
Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 березня о 13 годині 45 хвилин на 25 км автодороги Київ – Одеса, поблизу села Глеваха. Внаслідок порушення правил маневрування жінка-водій загинула, а двоє неповнолітніх пасажирів опинились у лікарні.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.
За попередніми даними, 36-річна жінка, керуючи автомобілем «Пежо-206», рухаючись по узбіччю, раптово розпочала виконувати маневр розвороту. Не переконавшись, що маневр буде безпечним, не надала перевагу в русі автомобілю «АУДІ А8», що рухався в попутному напрямку, і допустила з ним зіткнення.
Внаслідок ДТП жінка-водій загинула на місці пригоди, а двох неповнолітніх хлопчиків: 4-х та 6-ти років із різними травмами доставлено до центральної районної лікарні. Всі травмовані - мешканці села Діброва. Інші учасники дорожнього руху травм не отримали. Розпочато розслідування.
Также из этой категории...

У Броварах працівники міліції і...
04 сент. 2012 г.

Проти посадовців інституту Ромоданова порушено...
10 сент. 2012 г.

На Тернопільщині ліквідовано пожежу в...
15 янв. 2013 г.
Набирающие популярность...

Американські ЗМІ пишуть, що Трамп...
16 янв. 2021 г.

Депутатов по осени считают?
18 янв. 2021 г.

Київські оперативники затримали чоловіка, який...
24 февр. 2021 г.
Последние новости
28.02.2021 11:00
Акція на підтримку Сергія Стерненка у Києві на Банковій26.02.2021 18:30
ОАСК повідомляє про роботу в період карантинуУчора у Києві пройшла акція на підтримку активіста та блогера Сергія Стерненка, яка називалася «Справедливість Стерненку - справедливість усім!»
Комментарии