На Київщині за вихідні зареєстровано 20 ДТП з потерпілими
- Подробиці
- Опубліковано 11.04.2016 09:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1392
У Київській області за вихідні, 9-10 квітня, працівники поліції зареєстрували 20 дорожньо-транспортних пригод, в яких три людини загинуло та 26 отримали травми. Серед травмованих дев’ять пішоходів. У п’яти випадках люди потрапляли під колеса автомобілів з власної необережності.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.
Основні причини ДТП - це недотримання водіями безпечної швидкості і дистанції руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, а також наїзди на пішоходів.
Водії! Будьте максимально уважними та обережними під час руху у темну пору доби та у період сутінок. Саме у цей час найчастіше реєструються ДТП за участю пішоходів. Наближаючись до пішохідних переходів – зменшуйте швидкість, під час руху не користуйтеся мобільним телефоном. А пішоходам радимо мати на одязі світлоповертаючі елементи. Це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі.
Також з цієї категорії...

Сирийские ПВО обстреляли очередной турецкий...
26 июн. 2012 г.

Жителька Врадіївки упізнала в одному...
4 июл. 2013 г.

У Горлівці невідомі поранили і...
6 мая 2014 г.
Набираючі популярність...

Цей рік будемо згадувати з...
3 июл. 2025 г.

Водієві таксі, який вдарив заслужену...
3 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
4 июл. 2025 г.
Останні новини
04.07.2025 16:53
Знешкоджено 478 ворожих цілей04.07.2025 16:39
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершивсяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі