У жахливій ДТП на Київщині загинуло троє людей, п’ять - у лікарні. Серед травмованих - поліцейський
- Подробиці
- Опубліковано 24.06.2016 13:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1314
За попередньою інформацією, 49-річний водій, керуючи автомобілем «Opel Combo», рухаючись у напрямку міста Харків, зупинився на узбіччі дороги біля КП «Березань», аби дізнатися напрямок дороги у працівника поліції. Через якусь мить в іномарку на швидкості врізався автомобіль «Skoda Ockavia», який і скоїв наїзд на правоохоронця. За кермом «Skoda» знаходився 34-річний мешканець Київської області.

Внаслідок ДТП водій «Skoda Ockavia» та два його пасажири загинули на місці пригоди, ще один пасажир доправлений в реанімацію. Також до медичного закладу доставили водія автомобіля «Opel Combo» та двох його пасажирок.
Працівника поліції госпіталізовано з діагнозом - рвана рана обличчя та забиття стегна.
На даний час правоохоронці з’ясовують всі обставини дорожньо-транспортної пригоди. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі