Поліція Тернопільщини встановлює обставини ДТП з трьома загиблими та трьома постраждалими
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2018 22:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4346

У наслідок дорожньо-транспортної пригоди на автодорозі Збараж-Підволочиськ троє хлопців загинуло, двоє потрапили з переохолодженням до лікарні, а в реанімаційному відділенні опинилася дівчина. Аварія трапилася 9 квітня о 4:30, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Водій автомобіля AUDI А6, 1998 року народження, уродженець Підволочиського району, при проїзді ділянки з ухилом на спуск та поворотом, не обрав безпечної швидкості, виїхав за межі проїзної частини та перекинувся, в’їхавши у став. На момент події в автівці перебувало з кермувальником шестеро людей.



Водій та двоє пасажирів – 2001 та 1995 років народження, загинули на місці події. Ще троє пасажирів отримали тілесні ушкодження. З них – два хлопці зазнали переохолодження, а дівчина перебуває в реанімації.
Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили найгарячіші новини України та світу станом на 13 березня


Коментарі