На Рівненщині з обласного центру зайнятості викрали понад 285 тисяч гривень

sbu rivne

 
Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність службових осіб приватного підприємства, які завдали державному бюджету збитків на суму понад 285 тисяч гривень.

У 2009 році Рівненській обласний центр зайнятості уклав низку угод з київським приватним малим підприємством щодо реконструкції адміністративної будівлі Рокитнівського районного центру зайнятості на 2 мільйони гривень. При цьому за виконані роботи Рівненський обласний центр зайнятості повністю розрахувався за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Однак службові особи цього підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно включили в акти виконаних робіт зайві витрати та завищили їхню вартість на суму понад 285 тисяч гривень.

Слідчим відділом УСБУ в Рівненській області за цим фактом порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-центр СБ України.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.