«Свобода» не допустить відродження сталінізму і нацизму у Львові

svoboda lviv

 
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» висловлює обурення рішенням Львівського окружного адміністративного суду, який задовольнив клопотання прокуратури міста про зупинення дії ухвал Львівської міської ради «Про заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова» та «Про оголошення 8 травня у м. Львові Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів та жертв Другої світової війни». Про це «Конфліктам і законам» повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».


Фактично владний режим намагається засобами примусу зробити можливим проведення у Львові провокативних дійств під супровід тоталітарної людиноненависницької символіки. Про це 8 травня 2013 року заявив голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

Як зазначив депутат, оперативність, з якою «спрацювали» представники прокуратури та Львівського окружного адміністративного суду, підтверджує факт застосування «телефонного правосуддя», коли рішення суду ухвалюють не іменем Закону, а за прямою вказівкою з Банкової.

«Дати 8 і 9 травня юридично закріплені в резолюції Генеральної Асамблеї ООН, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі, як Дні пам'яті про загиблих у кровопролитних боях світової війни. Окрім цього, є резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи, яка вимагає міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів. Продовжуючи міжнародну та загальноєвропейську практику проведення поминальних заходів у пам’ять про жертв Другої світової війни, Львівська міськрада затвердила відповідні ухвали. Проте владний режим руками своїх сателітів комуністів намагається повторити провокативний сценарій 2011 року. Зокрема, прокуратура та суди своїми діями фактично легітимізують використання совєцької та нацистської тоталітарної символіки», – зазначив Маркіян Лопачак.

Він також підкреслив, що «Свобода» вживе усіх можливих заходів, передбачених чинним законодавством України, аби не допустити проведення сталінсько-гітлерівського шабашу у Львові. «Заяви політиканів-українофобів про святкування 9 травня та розгортання тоталітарних прапорів – символів сталінського та гітлерівського терору – ми розцінюємо як провокацію. Звертаємося до львів'ян з проханням продемонструвати свою позицію та провести цей день у молитві за українців, полеглих у Другій світовій війні, та жертв тоталітарних режимів», – наголосив свободівець.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.