У п’ятницю українці передадуть Януковичу мільйон підписів за європейський вибір

milion pidpisi

 

22 листопада, о 18:00 біля Адміністрації Президента України (вул. Банкова, 11, зі сторони вулиці Інститутської), відбудеться офіційна передача більше 1.000.000 підписів, зібраних рухом «Євронаступ». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі ВГ «Євронаступ».


Збір підписів відбувався у більшості областей України і тривав протягом трьох тижнів в рамках кампанії «Єврореферендум».

Як повідомили у прес-службі, підписи зібрано під трьома вимогами:

1) підтримати інтеграцію України в європейський економічний і політичний простір;

2) прийняти новий демократичний закон «Про всеукраїнський референдум» відповідно до вимог Венеціанської комісії;

3) провести всенародний референдум на підтримку європейського курсу України.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.