Кличко: Разом з братом ми продовжуємо мріяти жити в сучасній європейській країні
- Подробиці
- Опубліковано 13.12.2013 10:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2597
Від того, хто сидить вдома і каже, що від нього нічого не залежить, дійсно нічого ніколи залежати не буде. Тож всі українці, кому не байдуже їхнє майбутнє, повинні вийти на Майдан і висловити своє прагнення жити в сучасній європейській країні. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко, виступаючи вночі зі сцени Майдану, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».
«Я хочу подякувати кожному, хто виходить на Майдан і бореться за своє майбутнє, за майбутнє своєї Батьківщини. Нас намагаються залякати: якась «терористична атака» в Борисполі чи Жулянах, метро три доби закритe в центрі, розповсюджують різні чутки, забороняють дітям ходити до школи. Але нас не залякати», - наголосив Віталій Кличко.
Він зазначив, що разом з братом Володимиром вони реалізували в життя всі свої спортивні мрії. «Але ми продовжуємо мріяти жити в сучасній європейській країні, де кожна людина може себе реалізувати і бачить перспективи. І ми зможемо втілити цю мрію в життя, скільки б «Беркуту» не насилала влада. Тому що ми боремось за наше європейське майбутнє. І ми переможемо», - підкреслив лідер «УДАРу».
Водночас брат Віталія Володимир Кличко розповів, що відвідував багато країн, але барикад по 5 метрів, які нині відділяють чинну владу в Україні від народу, він не бачив в жодній країні.
«Я виходив на ринг дуже багато разів, і в мене було багато різних суперників. Але я захоплююся вами. Ви - герої. Я б не хотів мати у ринзі таких суперників, як ми. Тому що нас не перемогти», - підкреслив Володимир.
Він також наголосив на важливості бути стійким і цілеспрямованим, щоби досягти перемоги. «Влада думає, що ми втомимося, змерзнемо, втратимо ціль, розійдемося. А цього не станеться. Тому що у нас чемпіонський настрій. І найважливіше – у нас є правда, за яку ми стоїмо, і воля до перемоги. І ми досягнемо успіху», - підкреслив Володимир.
Після нічого виступу на сцені брати Клички відвідали наметове містечко афганців, розташоване на Майдані Незалежності, і поспілкувалися з військовими.
Також з цієї категорії...

У Львові з’явилися протест-графіті проти...
11 дек. 2012 г.

Донецкие бюджетники не вышли на...
3 дек. 2013 г.

Мітингувальники: Пшонка, не випробовуйте терпіння...
9 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Трамп висунув ультиматум союзникам НАТО:...
13 сент. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі