Жителі Херсона розігнали мітинг сепаратів у своєму місті
- Подробиці
- Опубліковано 30.08.2014 20:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8452
Херсонці продемонстрували: сепаратизм у нас не пройде! Проплачені агентши Кириченко намагалися в п'ятницю вести агітацію біля ДКТ, де проходила церемонія прощання з бійцями батальйону «Херсон». Тітки роздавали листівки, в яких закликали в суботу, 30 серпня, о 13.45 біля ОДА, прийти на свій мітинг - проти «інородців», під антивоєнними і соціальними гаслами.
Патріоти-херсонці пообіцяли дати відсіч кириченківцям. Як тільки сепарати в суботу розгорнули свої плакати, на площу Свободи підтяглися активісти. Про це повідомляє pik.ua, передають «Конфлікти і закони».
Близько 100 активістів підійшли до мітингу кириченківців, в якому брали участь чоловік двадцять. Плакати у сепаратистів вирвали, а самих їх обсипали чимось схожим на муку. Була й бійка - дісталося небагато і лідеру сепаратв - Кириченко. Йому дісталося їм же і принесеним на мітинг кийком з примотаним колючим дротом.
Чекаємо реакції прокуратури - чи не ховається за фразою про инородців в листівках кириченківців розпалювання міжнаціональної ворожнечі?
Також з цієї категорії...

У Харкові на площі Свободи...
11 сент. 2012 г.

Украинская Церковь выступила против законопроекта...
16 мар. 2013 г.

Регионалы сейчас объявят Кличко провокатором?
4 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Чи зможе подружка путіна Марін...
1 апр. 2025 г.

Ізраїль запропонував 40-денне перемир'я в...
1 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 1 квітня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі