​Припинити умиротворювати росію пропонували ще у 1854 році

«…З росії зірвано маску. І тепер сама Європа буде винна, якщо вона злякається або дозволить росії і далі над собою знущатися…»


Це останні рядки великої статті у журналі The Economist. Статті, опублікованої 14 жовтня 1854 року.

Знайшла її, коли готувалася до урядового круглого столу, який вже багато років щорічно проводить це поважне видання.

У самий розпал Кримської війни репортери The Economist закликають лідерів Старого світу припинити умиротворювати росію та відповісти силою на її зухвалі намагання нахабно перемалювати кордони на континенті.

Тоді, як відомо, до слушних порад дослухалися і однозначно вказали росії на її місце.

Змусили зробити жест доброї волі та затопити кораблі, заохотили тікати з Севастополя та підписати капітуляцію, позбавили права мати флот на Чорному морі та будь-яких претензій на території, з анексії яких, власне, і розпочалася Кримська війна.

Маленька переможна війна, яку сьогодні назвали б «спеціальною військовою операцією», мала принести швидку та блискавичну перемогу над максимально ослабленим сусідом, який ще вчора, здавалося, був цілком залежний від росії, натомість завершилася однією з найганебніших в історії імперії поразок. Продемонструвала відсталість кріпосницької росії, її нездатність повернути історію назад, поставило державу на межу внутрішнього бунту та розвалу…

Минуло майже два століття. Європейські лідери знову стоять перед непростим вибором, знову сповнені вагань.

Мораліте не буде. Просто прочитайте статтю. Там стільки паралелей, що із висновками просто неможливо помилитися: https://drive.google.com/.../1ct4uP...

Юлія Тимошенко, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Юлії Тимошенко



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.