Суд почав розглядати по суті справу щодо загибелі Ігоря Індила
- Подробиці
- Опубліковано 18.07.2013 20:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2381

Сьогодні Деснянський районний суд Києва розпочав розгляд по суті кримінальної справи за фактом загибелі студента Ігоря Індило. За словами прокурора у справі Наталії Сьоми, суд вже визначив порядок розгляду справи. Наразі триває допит свідків. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Деснянського району міста Києва.
«На сьогоднішньому засіданні допитано двох свідків, які підтвердили покази, надані в ході досудового слідства», - заявила прокурор.
Наступне засідання призначено на завтра, 19 липня 2013 року.
Як відомо, 20-річний Ігор Індило помер 17 травня 2010 року в приміщенні Шевченківського райвідділу міліції. Обвинуваченими у справі щодо його загибелі є двоє правоохоронців. Одному з них інкримінується перевищення службових повноважень, іншому – службова недбалість.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі