​ГПУ оголосила статті, за якими екс-бійців роти «Торнадо» визнано винними

7 квітня 2017 року Оболонський районний суд м. Києва оголосив вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням дванадцяти колишніх співробітників міліції роти «Торнадо». Державне обвинувачення під час тривалого розгляду провадження у суді підтримували прокурори Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, за принципової позиції яких екс-торнадівців визнано винними у вчиненні тяжких злочинів, повідомляє прес-служба ГПУ.


Зокрема, суд визнав винними:

Руслана Оніщенка у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 342, ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 353, ч. 1 ст. 120, ч. 2 ст. 153, ч. 3 ст. 289, ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127 КК України та визначив остаточне покарання у виді 11 років позбавлення волі з позбавленням спеціального звання – лейтенант міліції.

Миколу Цукура у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 289, ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 162, ч. 2,3 ст. 357 КК України та визначив остаточне покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням спеціального звання – лейтенант міліції.

Данііла Ляшука у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 120, ч. 2 ст. 353 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Іллю Холода у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 153, ч. 1 ст. 120, ч. 2 ст. 353 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 9 років 6 місяців позбавлення волі.

Микиту Куста у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 153 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Бориса Гульчука у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 353 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Максима Глєбова у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 120, ч. 2 ст. 353 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Анатолія Пламадялу у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 353 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Юрія Шевченка у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку тривалістю 3 роки та з позбавленням спеціального звання – молодший сержант міліції.

Романа Іваша у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 146 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку тривалістю 2 роки та з позбавленням спеціального звання – молодший сержант міліції.

Андрія Демчука у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 146 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку тривалістю 2 роки та з позбавленням спеціального звання – молодший сержант міліції.

Микиту Свиридовського у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 146 КК України, та визначив остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку тривалістю 2 роки та з позбавленням спеціального звання – молодший сержант міліції.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.