Суд почав розглядати справу про викрадення картини Караваджо

podilskiy sud

 
Сьогодні Подільський райсуд столиці вдруге розпочав розгляд по суті кримінальної справи щодо викрадення з одеського музею картини Караваджо «Взяття Христа під варту чи Поцілунок Іуди» вартістю майже 3,5 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам » повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У ході засідання суддя зачитав частину обвинувального вироку. На наступному засіданні, яке відбудеться 4 грудня, суд планує продовжити зачитувати обвинувальний вирок, який містить близько 100 сторінок. Сама ж кримінальна справа складається із більш ніж півсотні томів.

Як повідомлялося, на початку листопада Апеляційний суд Києва скасував рішення суду першої інстанції щодо скерування справи про викрадення картини Караваджо на додаткове розслідування та направив її на новий судовий розгляд.

Обвинуваченими у справі є п’ятеро осіб, яким інкримінується ч.5 ст.185 КК України – Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах групою осіб, ч.3 ст.28, ч.2 ст.201 КК України – Контрабанда, вчинена організованою злочинною групою.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.