Суд визнав протиправними і скасував 19 рішень кримського парламенту

okrugniy sud

 
Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури України, визнавши протиправними і скасувавши 19 рішень і постанов, прийнятих Верховною Радою Криму в лютому-березні цього року.


Про це повідомили в прес-службі ГПУ з посиланням на начальника головного управління представництва в суді захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Олега Кучера, передають «Конфлікти і закони».

За його словами, всі 19 рішень ВР Криму є антиконституційними, оскільки суперечать чинному законодавству та зазіхають на принципи конституційного ладу, суверенітет і територіальну цілісність України, а також на її державну безпеку.

Суд погодився з доводами Генпрокуратури і скасував всі незаконні рішення Верховної ради Криму.

Як повідомлялося раніше, на початку березня Генеральна прокуратура подала ряд позовів про визнання протиправними та скасування рішень і постанов Верховної Ради автономії, зокрема, постанови від 6 березня 2014 «Про проведення загальнокримського референдуму».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 11 вересня розповів про Курщину, Бєлгород та F-16:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.