Ігоря Завадського засуджено до 13 років позбавлення волі

zavadskiy virok

 

Вирок Подільського райсуду столиці, яким акордеоніста Ігоря Завадського засуджено до 13 років позбавлення волі, його адміністратора до 7 років позбавлення волі, а водія - до 3 років обмеження волі, загалом задовольняє державне обвинувачення.


Про це повідомив перший заступник прокурора Подільського району міста Києва Павло Безмащук після засідання суду, на якому суддя оголосив результативну частину вироку, передають «Конфлікти і закони».

Так, за словами прокурора, суд надав належну оцінку доказам у кримінальній справі та дійшов висновку, що провина підсудних в інкримінованих ним злочинах є доведеною.

При цьому міра покарання, яку суд визначив підсудним, загалом співпадає із запропонованою прокурором та відповідає характеру та ступеню участі кожного з них у вчиненні статевих злочинів щодо неповнолітніх та малолітніх осіб.

Разом з тим П.Безмащук не виключив можливого оскарження вироку.

«Це питання буде остаточно вирішено після ретельного ознайомлення із текстом цього документу», - зазначив прокурор та додав, що у судовому засіданні жоден з підсудних своєї вини не визнав.

Нагадаємо, Ігоря Завадського та двох його знайомих правоохоронці затримали у березні 2012 року. У листопаді 2012 року матеріали кримінальної справи були скеровані до Подільського райсуду столиці. Наймолодшому з начебто потерпілих на момент скоєння злочину було лише 11 років.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.