Прокуратура повернула «Зелений театр» киянам
- Подробиці
- Опубліковано 05.09.2014 08:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4702
У 2001 році рішенням Київради столичне товариство отримало вказаний комплекс площею 3 тис м² у довгострокову оренду для створення культурно-розважального центру. Основною умовою договору було відновлення функціонування театру та ресторану для проведення різнопланових, презентаційних та розважальних заходів.
Проте орендар не виконав свої зобов’язання. Так, в ході прокурорської перевірки було встановлено, що розважальний майданчик знаходиться в аварійному стані, вбиральні зачинені та завалені сміттям, а новий ресторан взагалі не побудовано.
Зважаючи на те, що орендар не вжив жодних заходів на відновлення «Зеленого театру», прокуратура звернулась з позовом до суду з вимогою повернути комплекс у власність киян.
На сьогодні усі позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі