Проза життя: Київрада на стороні забудовника
- Подробиці
- Опубліковано 29.10.2014 17:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10981
Раніше громада виграла Окружний адміністративний суд м. Києва та Апеляційний адміністративний суд м. Києва, де було зобов'язано Київраду розірвати договір оренди земельної ділянки з ТОВ «Мезокред Холдінг» (забудовником). Тобто повернути земельну ділянку біля Йорданського озера громаді. На засіданні були присутні: представники забудовника, Київради, Киівзему, Генеральної прокуратури та команда «Правозахист Оболоні», яка відстоювала інтереси громади, як раніше.
На стороні громади прокуратура, але забудовник, Київрада та Київзем наполягають задовільнити касаційну скаргу та скасувати прийняті судами першої та апеляційної інстанції судові рішення. Тобто, дозволити побудувати автосалон біля Йорданського озера.
Судове засідання було перенесено на 19 листопада для подальшого вивчення матеріалів справи.
На жаль, новий склад Київради забув про свої обіцянки: працювати на благо громади, констатує автор повідомлення.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц землі23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі