Судді В. Кицюк, О. Царевич та С. Вовк відсторонені від посад за клопотанням ГПУ

vinnitsya sud

 
Вища кваліфікаційна комісія суддів України у вівторок, 10 березня, на своєму засіданні розглянула і задовольнила клопотання Генерального прокурора України про відсторонення суддів В. Кицюка, О. Царевич, С. Вовка від посад суддів Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Нагадаємо, Генеральний прокурор України звернувся із відповідними поданнями до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо суддів В. Кицюка та О. Царевич у зв’язку з розслідуванням кримінальних проваджень, в яких їх було повідомлено про підозру у постановленні завідомого неправосудних рішень у справах, пов’язаних з обмеженням прав учасників «Автомайдану».

Суддя С. Вовк підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, а саме у постановленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким законного власника було позбавлено свого майна. Вказане кримінальне правопорушення кваліфіковано за ч. 2 ст. 375 КК України. 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.