Земельну ділянку біля затоки «Собаче Гирло» повернуто громаді
- Подробиці
- Опубліковано 02.06.2015 10:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2861
Встановлено, що товариство при користуванні вказаної земельної ділянки, площа якої становить понад 1 га, порушило умови договору оренди. Відтак, з січня минулого року товариство не сплачувало оренду плату, чим завдало збитків столичному бюджету на суму 230 тисяч гривень.
Рішенням Господарського суду м. Києва договір оренди вказаної земельної ділянки визнано недійсним та зобов’язано товариство повернути землі у власність територіальної громади міста. Крім того, суд зобов’язав орендаря у повному обсязі відшкодувати заборгованість до бюджету за користування землею.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.04.2026 11:23
Збито та подавлено 189 ворожих БпЛА22.04.2026 11:13
1140 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 20 квітня


Коментарі