Суд заарештував майно Лавриновича без повідомлення

lavr

 
Як стало відомо «Конфліктам і законам», Печерський районний суд наклав арешт на 3 автомобілі і будинок колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича. Генпрокуратура клопотала про арешт з метою забезпечення можливої конфіскації майна підозрюваного.


Суд задовольнив клопотання і наклав арешт на будинок екс-міністра, а також на автомобілі Mercedes-Benz S 500L, чорного кольору, 2010 року випуску, Peugeot 306, білого кольору, 1996 року випуску, і Land Rover Range Rover, чорного кольору, 2010 випуску.

Слід зазначити, що розгляд клопотань у суді здійснювалося без повідомлення власника майна.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.