​Скасовано незаконне рішення суду щодо виправдання водія, який у стані алкогольного сп’яніння вчинив смертельне ДТП

Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області, вироком Києво-Святошинського районного суду, за недоведеністю вини у вчиненому злочині, було виправдано 22-річного водія, від незаконних дій якого на місці дорожньо-транспортної пригоди загинув чоловік.


Досудовим слідством установлено, що виправданий чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, грубо порушуючи правила дорожнього руху, здійснив наїзд на пішохода, який від отриманих травм загинув на місці ДТП.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

Києво-Святошинська місцева прокуратура, не погодившись з вказаним рішенням першої інстанції, внесла апеляційну скаргу.

Апеляційний суд підтримав принципову позицією прокуратури Київської області щодо необґрунтованого виправдання водія та скасував рішення суду першої інстанції, призначивши новий розгляд в суді першої інстанції.

Фото pravotv.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.