Затриманого Богдана Тицького викрали із лікарні та інкримінували тероризм
- Подробиці
- Опубліковано 03.09.2015 13:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4801
Щойно стало відомо про те, що політпереслідуваного лідера Чорного Комітету Богдана Тицького викрали із лікарні швидкої допомоги, щоб доставити до суду.
Конвой забрав активіста з палати без дозволу лікарів. Хірурги відійшли для проведення консиліуму, а коли повернулись, щоб відвезти Тицького на операцію, його в палаті вже не було. Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа, передають «Конфлікти і закони».
Наразі лідер Чорного Комітету знаходиться у Печерському суді міста Києва за адресою Гайсана, 4. Туди ж виїхали народні депутати Ігор Мосійчук та Оксана Корчинська.
Невдовзі важко травмований міліціянтами Богдан Тицький, затриманий після заворушень 31 біля Верховної ради, отримав перші звинувачення. Богдану інкримінували тероризм.
Після оголошення звинувчень активіст втратив свідомість. Наразі непритомний Тицький не може вчасно отримати медичну допомогу, оскільки правоохоронці не підпускають до нього медиків. Причина, названа міліціянтами – підозра в симулюванні непритомності.
Нагадаємо, учора розпочалася кампанія судів над затриманими 31 серпня під Верховною Радою. Серед них – 6 активістів Чорного Комітету.
Під час затримання Богдану Тицькому зламали руку. Учора вночі суддя дозволила його госпіталізувати.
Карету швидкої допомоги викликав народний депутат Ігор Мосійчук, і лікарі визнали, що стан здоров’я затриманого вимагає госпіталізації.
У Тицького діагностували важкий перелом плечової кістки, гематоми, жар. Суддя схвалила вивезення затриманого до БСП (лікарні швидкої допомоги міста Києва). Утім, туди його конвоювали декілька машин міліції та спецпризначенців, а самого затриманого охороняли автоматники. Вони перекрили вхід до лікарні, дозвіл зайти всередину отримали тільки депутати та їх помічники.
Також з цієї категорії...

Крымский студент судится за статус...
5 июн. 2015 г.

На Полтавщині виконано рішення суду...
11 окт. 2016 г.

Головному редактору «РИА Новости Украина»...
4 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Підозру отримав колишній начальник ТЦК,...
30 июл. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Сьогодні спливає термін ультиматуму кремлю,...
8 авг. 2025 г.
Останні новини
08.08.2025 09:51
Збито-подавлено 82 ворожі БпЛА08.08.2025 09:45
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі07.08.2025 12:28
Збито-подавлено 89 ворожих БпЛА07.08.2025 12:20
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 8 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі