Суд на 5 років позбавив фельдшера, з вини якої померла людина, займатися медичною діяльністю
- Подробиці
- Опубліковано 20.04.2016 14:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2223
Хвора жінка тричі викликала невідкладну медичну допомогу з проханням госпіталізувати її до лікарні. Фельдшер, оглянувши жінку, встановила діагноз ГРВІ, надала ліки та відмовила у госпіталізації.
Цього ж дня жінка таки приїхала до лікарні, але померла у відділенні інтенсивної терапії від пневмонії.
Дії фельдшера кваліфіковано за ч. 1 ст. 140 КК України. Враховуючи щире каяття обвинуваченої, суд на 5 років позбавив її права займатися діяльністю, пов’язаною з наданням медичної допомоги.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.06.2026 12:23
Венесуела підтвердила ліквідацію лідера банди Tren de Aragua14.06.2026 10:01
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА14.06.2026 09:28
1440 кацапів подохло минулої доби на українській землі13.06.2026 21:31
«Такое чувство, что путин решил сдать Крым»Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 13 червня


Коментарі