Диверсант, який спробував підірвати залізничний міст на Харківщині, отримав 10 років позбавлення волі
- Подробиці
- Опубліковано 02.09.2016 14:54
- 
        Автор: Конфликты и законы        Конфлікти і закони  
- Переглядів: 2046
 
 Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
 
 Нагадаємо, у квітні поточного року мешканець м. Ізюма заклав два вибухові пристрої на коліях залізничної станції «Ізюм», на які прибували потяги з військовою технікою Збройних Сил України для зони АТО. Привести в дію детонатори зловмисник планував дистанційно - за допомогою виклику на мобільні телефони, прикріплені до вибухівки.
 
 Проте свій диверсійний акт чоловік до кінця не довів. Його затримали співробітники Управління СБУ в області.
 
 Під час огляду місця події вилучено 2 вибухові пристрої з мобільними телефонами, прикріпленими до них, та телефон-детонатор.
 
 Після затримання зловмисника суд, на вимогу прокуратури, обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
 
 На даний час вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
31.10.2025 10:40
Збито та подавлено 108 цілей противника31.10.2025 09:35
970 москалів подохло минулої доби на українській землі30.10.2025 09:17
960 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 30 жовтня обговорили наступні теми:

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
            
Коментарі