​Коростенським міськрайонним судом Житомирської області ухвалено вирок стосовно 3-х членів злочинного угруповання

Завдяки належній організації підтримання державного обвинувачення та принциповій позиції прокуратури Житомирської області у листопаді 2016 року набрав законної сили вирок Коростенського міськрайонного суду Житомирської області стосовно 3 учасників організованої групи, які впродовж серпня – грудня 2015 року здійснили на території м. Олевська та Олевського району Житомирської області чотири розбійні напади на громадян, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.


Злочини вчинялися з погрозами застосування вогнепальної зброї - обрізу гладкоствольної мисливської рушниці.

З урахуванням ступеня суспільної небезпечності та тяжкості вчинених злочинів усіх обвинувачених судом засуджено до реального позбавлення волі строком від 6 до 8 років 6 місяців з конфіскацією майна.

Позовні вимоги потерпілих судом задоволені в повному обсязі.

Фото з архівуКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.