Чоловік за вчинення розпусних дій стосовно своєї неповнолітньої дитини проведе за гратами 5 років
- Подробиці
- Опубліковано 28.12.2016 18:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1563
Нагадаємо, що 38-річного чоловіка, який упродовж 8 років у м. Миронівка задовольняв свою статеву пристрасть, періодично вчиняючи розпусні дії стосовно своєї малолітньої дочки 2003 року народження, засуджено до 5 років позбавлення волі. Дії зловмисника кваліфіковано ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) КК України.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Однак засуджений, вважаючи рішення першої інстанції занадто суворим, оскаржив вирок до Апеляційного суду Київської області та просив максимально пом’якшити вирок відносно нього, замінивши реальне покарання на умовне.
Завдяки доводам державного обвинувача у ході судового розгляду, який заперечував проти задоволення апеляційної скарги засудженого та навів переконливі аргументи щодо застосування реального покарання, враховуючи характер злочину та його наслідки, судом залишено вирок без змін.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Фінансист терористів отримав п'ять років
8 июн. 2015 г.

На Хмельниччині до 11 років...
22 мар. 2017 г.

У Дніпрі судитимуть працівників фіскальної...
6 авг. 2018 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 авг. 2025 г.

Збито-подавлено 74 ворожі БпЛА
27 авг. 2025 г.

В Єврокомісії заявляють, що допомога...
27 авг. 2025 г.
Останні новини
27.08.2025 09:24
Збито-подавлено 74 ворожі БпЛА27.08.2025 08:23
920 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у зведенні за 26 серпня обговорили ключові події:
Коментарі