​Екс-голову правління банку «Михайлівський» І. Дорошенка взято під варту

За клопотанням прокуратури міста Києва Дніпровський райсуд столиці змінив запобіжний захід екс-голові правління банку «Михайлівський» І.Дорошенку з домашнього арешту на тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 160 млн грн.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Нагадаємо, у вівторок, 31 січня 2017 року, підозрюваного було приводом доставлено до суду слідчими столичної прокуратури спільно з співробітниками СБУ. У ході судового засідання прокурором були наведені беззаперечні докази неналежної процесуальної поведінки підозрюваного, а також наявності ризиків ухиляння його від слідства.

Суд, врахувавши наведені обставини, підтримав позицію прокуратури та змінив екс-голові правління банку Михайлівський запобіжний захід.

Підозрюваного взято під варту одразу після проголошення рішення.

Фото з відеоролика на YouTubeКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.