Учасника терористичної організації «ДНР» засуджено до 11 років позбавлення волі
- Подробиці
- Опубліковано 29.05.2017 15:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1581

Прокуратура Чернівецької області підтримала державне обвинувачення в порядку судового провадження відносно жителя м. Макіївка Донецької області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь в діяльності терористичної організації), повідомляє прес-служба прокуратура Чернівецької області.
Завдяки досудовому розслідуванню, яке проводило Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури, у суді доведено, що обвинувачений є членом терористичної організації «ДНР» та брав активну участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів на території Донецької області.
Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого йому злочину та засуджено до 11 років позбавлення волі.
Фото прес-служби прокуратури Чернівецької області
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.11.2025 14:31
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.11.2025 14:26
Збито та подавлено 452 цілі противникаВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 листопада


Коментарі