​Вишгородського міського голову судитимуть в Шевченківському райсуді - за апеляцією прокуратури

Нагадаємо, слідчим управлінням прокуратури Київської області скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно Вишгородського міського голови та двох його пособників, які, за попередньою змовою між собою, вимагали від представника будівельної компанії неправомірну вигоду в розмірі 300 тис євро та 4 тис м кв нежитлових приміщень в новобудові.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Втім, судом було повернуто прокурору обвинувальний акт. Не погоджуючись із таким рішенням суду, прокуратурою Київської області оскаржено його до суду апеляційної інстанції.

Апеляційну скаргу прокуратури задоволено в повному обсязі та скеровано обвинувальний акт до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Мер м. Вишгород обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України, а його посібники – за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368, ч.5 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 368 КК України.

Довідково: ч. 4 ст. 368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Фото прес-служба прокуратури Київської областіКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.