Завтра Окружний адмінсуд Києва розгляне позов «УДАРу» до головуючого в Раді Рибака

pozov ribak1

 
26 лютого Окружний адміністративний суд Києва розглядатиме по суті справу за позовом політичної партії «УДАР» проти голови Верховної Ради Володимира Рибака.


У своєму позові партія «УДАР» вимагає визнати протиправними дії та бездіяльність спікера парламенту під час голосувань у Верховній Раді. Йдеться, зокрема, про неособисте голосування провладних депутатів за звільнення з посади голови НБУ Сергія Арбузова та призначення на цю посаду Ігоря Соркіна під час пленарного засідання парламенту 11 січня 2013 року. На попередньому засіданні Окружний адмінсуд ухвалив рішення об’єднати позов «УДАРу» з 15-ма аналогічними позовами до голови Верховної Ради, які подали представники обласних осередків партії.

Розгляд справи по суті відбудеться 26 лютого о 16.00 за адресою Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корп.1. Справу розглядатиме суддя Ігор Погрібніченко, повідомляє прес-служба політичної партії «УДАР Віталія Кличка».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.