​Суддю з Херсонщини викрито «на гарячому»

4 квітня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Головного Управління Служби безпеки України в АР Крим за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили в.о. голови суду одного із районних судів Херсонської області при отриманні неправомірної вигоди у сумі 5 000 грн, повідомляє прес-служба НАБУ.


Служитель Феміди вимагала кошти у громадянина в обмін на непритягнення його до адміністративної відповідальності.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії з метою документування протиправної діяльності в.о. голови суду, за результатами яких буде вирішено питання про повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище») Кримінального кодексу України, та обрання запобіжного заходу.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з квітня 2018 року за матеріалами Головного Управління Служби безпеки України в АР Крим.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.