верховний суд рф підтвердив вирок для журналіста Укрінформу Роман Сущенка - 12 років
- Подробиці
- Опубліковано 12.09.2018 16:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1855
верховний суд росії визнав законним вердикт московського міського суду про 12 років ув'язнення для журналіста Укрінформу Романа Сущенка. Відповідне рішення оголосив у вівторок суддя верховного суду рф, повідомляє кореспондент УНІАН в рф, який присутній у залі суду. Таким чином, апеляцію захисників відхилено в повному обсязі, передає Укрінформ.
Сущенко наголосив, що не згоден з рішенням суду і продовжить боротьбу за своє звільнення, у тому числі подаватиме скаргу в Європейський суд з прав людини.
Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.
7 жовтня йому висунули обвинувачення у шпигунстві. У фсб росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР Міноборони це спростували.
Мосміськсуд 4 червня засудив Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Скарга на ухвалений вирок була подана 5 червня.
Фото ukrinform.ua
Також з цієї категорії...

Віталій Бойко очолив новий склад...
26 мая 2009 г.

Суд над Красновим відмінив прокурорське...
8 июн. 2016 г.

Апеляційний суд, не дивлячись на...
20 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

Евросуд по правам человека разрешил...
8 февр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.

«За антивоєнну позицію російські окупанти...
6 июл. 2025 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі